SDS test - prevenciou proti náhlej srdcovej smrti (NSS) - ImunoVital

Športujete zdravo?

V týchto dňoch karantény sa stal šport ešte populárnejším, aj keď trocha v obmedzených podmienkach. S uvoľňujúcimi sa opatreniami a čoraz krajším počasím bude veľa z nás znova vyhľadávať športovanie vonku. Pripravili sme pre Vás 2 nové balíky, ktoré Vám umožnia z odberu krvi a moču spoznať limitáciu Vašej výkonnosti, príčiny stagnácie výkonu a úpravou hladín týchto parametrov môžete dosiahnuť zlepšenie výkonu, či už sa športu venujete vrcholovo alebo rekreačne.

Čo je laktát a ako využiť jeho krvné hladiny v tréningu?

Pripravili sme pre Vás 2 nové balíky, ktoré Vám umožnia z odberu krvi a moču spoznať limitáciu Vašej výkonnosti, príčiny stagnácie výkonu a úpravou hladín týchto parametrov môžete dosiahnuť zlepšenie výkonu, či už sa športu venujete vrcholovo alebo rekreačne.

Tieto 2 balíky sú komplexné a zostavené tak, aby poskytli pohľad na celkový vnútorný stav organizmu a odhalili poruchy, ktoré by začatie fyzickej aktivity mohli negatívne ovplyvniť.

Je vhodné ich absolvovať aj keď športovec ešte žiadne problémy nepociťuje, teda v rámci prevencie. Súčasťou balíka je v tomto čase na požiadanie aj rýchlotest na COVID19 – 30,-E..

Chcem sa objednať na vyšetrenie

Kontaktný formulár


  Do dvoch pracovných dní Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín stretnutia.  Cenník služieb
  Odporúčanie pre pacientov pred vyšetrením

  Čo získate:

  • Odborné informácie od špecialistov z telovýchovného lekárstva ohľadne Vášho zdravotného stavu.
  • Výsledky laboratórnych vyšetrení Vám prepošleme mailom do 5-7 pracovných dní.
  • V prípade potreby Vám po zhodnotení laboratórnych vyšetrení pošleme návody na úpravu výživy, prípadne doplnky výživy, ktoré upravia začínajúce ťažkosti.
  • Do 2-4 týždňov od laboratórneho vyšetrenia Vás objednáme na preventívne telovýchovno-lekárske vyšetrenie s 20% zľavou.

  Obsah balíkov

  Balík BASIC

  Je určený začínajúcim športovcom akéhokoľvek veku a športového zaťaženia. Jeho súčasťou je 26 parametrov z krvi a vyšetrenie moču chemicky a sediment. Umožňuje posúdenie stavu pečene, obličiek a metabolizmu. Poskytuje obraz o krvnom obraze, hladine cukru, metabolizme tukov, obličkových a pečeňových parametrov, ako aj o prítomnosti zápalu v tele, metabolizme železa, hladinách  dôležitých minerálov a hladiny vitamínu D v krvi.

  Parametre:

  Krvný obraz + diferenciál

  Biochémia : glykémia, urea, kreatinín, kys.močová, pečeňové testy – ALT, AST, GMT,ALP, celkové bielkoviny, cholesterol – HDL, LDL, triglyceridy, bilirubín celkový, konjugovaný, železo, feritín, zápalové testy – ASLO, CRP, mineralogram – NA, K, Mg, Ca, vitamín D

  Cena: 55,- eur

   

  Balík KOMPLEXNÝ

  Je určený aktívnym športovcom, športujúcim už dlhšiu dobu viackrát do týždňa. Informuje o stave svalov, ich metabolizme, komplexnejšie odhaľuje rôzne príčiny únavy či pocitu pretrénovanosti. Obsahuje všetky vyšetrenia z balíčka ŠTART, plus vyšetrenie hladiny  testosterónu, hormónov štítnej žľazy, hladiny kreatínkinázy, laktátdehydrogenázy, laktátu, myoglobínu. V prípade záujmu vyšetrenia ďalších parametrov je možné ich k vyšetreniu pridať po konzultácii s doktorom.

  K obidvom balíkom ponúkame kompletnú telovýchovno-lekársku prehliadku s konzultáciou výsledkov s 20% zľavou do 2-4 týždňov od laboratórneho vyšetrenia.

  Parametre:

  Krvný obraz + diferenciál

  Biochémia : glykémia, urea, kreatinín, kys.močová, pečeňové testy – ALT, AST, GMT,ALP, celkové bielkoviny, cholesterol – HDL, LDL, triglyceridy, bilirubín celkový, konjugovaný, železo, feritín, hladiny kreatínkinázy, laktátdehydrogenázy, laktátu, myoglobínu, zápalové testy – ASLO, CRP, mineralogram – NA, K, Mg, Ca, vitamín D

  Hladiny testosterónu, hormónov štítnej žľazy

  Cena: od 75,- eur

  Akým spôsobom to prebieha?

  • Objednanie sa cez mail – info@imunovital.sk na preventívne laboratórne vyšetrenie pre športovcov.
  • Do 1-2 pracovných dní Vám dáme termín laboratórneho vyšetrenia.
  • Do 2-4 týždňov Vás objednáme na telovýchovno-lekársku prehliadku podľa Vášho výberu.
  • Po odbere Vám prepošleme výsledky laboratórnych vyšetrení do 5-7 pracovných dní.

  Vyšetrenie na objednaný termín a bez čakania

  Vyberte si termín a rezervujte cez Bookio a budete mať vyšetrenie bez čakania.

  Spolupracujeme so všetkými poisťovňami

  Záleží nám na každom našom pacientovi bez ohľadu výberu poisťovne.