O nás - ImunoVital

ImunoVital Centrum

Máte problémy s imunitou a alergiou? Nájdite si lekárov, na ktorých nebudete alergickí. Spravíme všetko pre to, aby vaše telo fungovalo správne a k vašej spokojnosti.

Špičkové vybavenie

ImunoVital Centrum používa najmodernejšie prístroje na diagnostiku alergických, imunologických a pľúcnych ochorení, ktoré majú certifikáty príslušných slovenských štátnych orgánov, ako aj certifikáty EÚ.

Náš tím

ImunoVital Centrum je špecializované pracovisko s vysoko vzdelaným tímom, ktorý sa špecializuje na imunoalergické ochorenia, reprodukčnú imunológiu, zostavovanie stravovacích programov pre ľudí s potravinovými intoleranciami, diagnostiku a hodnotenie zdravotného stavu športovcov. Naši odborníci taktiež realizujú edukačné kurzy a rôzne akcie pre našich pacientov na zlepšenie ich klinického stavu.

Skúsenosti pacientov s ImunoVital Centrom

Referencie hovoria za všetko. Pridajte sa k spokojným klientom Imunovital Centrum.

Vladimíra

Ako vždy, všetko na 1* :)

Katarína

Skvelý pristup. Počiatočnu nervozitu z výsledkov bola prijemnym a odbornym pristupom lekárky hneď prec. Tymto dakujem.

Alexandra

Pani doktorka milá,veľmi dobrá práca s pubertálnou dcérou.Musím ,ale navyše pochváliť sestričky.Prvý krat dcéra neodpadla pri odbere krvi. Sú uzasne. Veľké dakujem.

Andrea

Chodíme sem už 4 roky, ako vždy všetci boli milí a profesionálni a zobrali nás presne na čas :)

Ivana

Napriek tomu že mám problém s injekciami a odbermi krvi celkovo, mám tenké žily a odpadávam, bola moja prvá infúzia u vás príjemný zázitok. Ďakujem a určite sa pre vás rozhodnem aj nabudúce.

Rudolf

Profesionálny a kompetentný prístup personálu a dobrá komunikácia o priebehu vyšetrenia a zisteniach.

Petra

Navštívenie tejto kliniky bola premna veľmi dobrá skúsenosť. Od milej a usmievavej pani recepčnej až po pani doktorku Bergendiovú, ktorá bola veľmi ľudská a profesionálna. Taktiež aj termín na vyšetrenie, ktorý som dostala bol veľmi rýchly, čo je len ďalšie pozitívum prečo budem túto kliniku odporúčať ďaľej. Ďakujem!

Martin

Všetky poskytované služby hodnotím veľmi veľmi kladne a vysoko profesionálne.

Katarína

Príjemné prostredie, ochotné dámy na recepcii. Ústretová lekárka, ktorá všetko vysvetlila.

Janka

Prijemny, ustretovy, profesionalny pristup personalu. Pekne prostredie s detskym kutikom.

Peter

Úžasný, rýchly, promptný prístup celého Imunovital tímu.

Martina

MUDr. Beľova je skvely a pragmaticky lekar!

Kristína

Odporúčam, boli sme so synom prvý krát a všetko prebehlo v poriadku, veľmi milý personál, príjemné prostredie. Radi sa tam vrátime.

Veronika

Milý a profesionálny prístup :-). Človek síce platí nemalé peniaze za niektoré služby, ale dlho som sa nestretla s takým pohotovým a ústretovým personálom. Ja som naozaj spokojná.

Vladimír

Som maximálne spokojný so všetkým a vďačný za kvalitnú a progresívnu liečbu. ĎAKUJEM.

Daniela

Prejavila sa mi alergia. Na základe odporúčaní som navštívila toto centrum, urobili mi testy, nasadili mi liečbu. Ďalšia peľová sezóna je pre mňa už znesiteľná. Profesionálny a ľudský prístup zo strany personálu a pekne a čisté prostredie.

Dušan

Príjemný a milý personál ako aj p. doktorka Prokopičová. Všetko vybavené načas a bez zbytočného čakania. Ďakujem

Natália

Po x rokoch som bola vlastným zdravím opätovne zavolala ku Dr. Katke Bergendiovej. Musím povedať, že som bola znovu očarená, aký fantasticky team tu funguje. Profesionálny, ľudsky a neskutočne príjemný personál aj sestričky. Dr. Bergendiova je to najlepšie čo som za posledné mesiace zažila. Skutočný záujem o pacienta, zrozumiteľne vysvetlený postup a návrh liečby. Ste kompletne úžasní !

Martina

Milý a ochotný personál, MUDr. Bergendiovej som veľmi vďačná, odborník, ktorý rieši problém. Ďakujem, že ste si ma zobrala pod krídla ✊

Barbora

Skvelý personál (od recepčných až po lekárov), čisté, krásne prostredie. Objednanie na čas je presné, nikdy sme nečakali ani minútu navyše.

Petra

Vynikajúca starostlivosť od recepcie snov, cez šikovné a ochotné sestričky, po výborné lekárky, najmä MUDr. Bergendiovú, vďaka ktorej mám naozaj inú kvalitu života. Imunovital nesklame a stará sa o nás aj v tejto zložitej situácii. Ďakujem.

Jana

Promptné vybavenie. Za hodinu mi urobili všetky potrebné odbery, testy, vyšetrenia. Príjemná pani doktorka a príjemné sestričky. 100-percentná spokojnosť!

Bibiana

Som veľmi vďačná všetkým lekárom, aj sestrám, ktoré sa mi v tomto centre venujú. Veľmi milí a prijemní odborníci, ktorí ma diagnostikovali a starajú sa o zlepšenie kvality môjho života. Veľké ďakujem, takto ma vyzerať zdravotná starostlivosť !

Martin

Milý personál. Doktorka, ktorá počúva a snaží si urobiť obraz o celkovom zdravotnom stave. Pekne priestory. Keby aj statne ambulancie takto vyzerali... :)

Ľubica

Pekné, moderné a príjemné prostredie, výborná a rýchla komunikácia pri vstupe, super prístup a odbornosť. Ďakujeme.

Kinga

Vďaka za príjemný kontakt, výsledky, ktoré mi pomohli usmerniť ďalšie zlepšenia v stravovaní a potvrdenie mojej cesty. Teším sa, že bol na mňa dostatok času na vysvetlenie všetkého, čomu som nerozumela.

Aselya

Everyone is so nice and the doctor is extremely helpful and kind. Thank you so much.

Ivana

Vždy milá pani doktorka i personál. Už niekoľko rokov som spokojná s profesionalitou.

Kristína

Som veľmi spokojná s prístupom aj s priebehom vyšetrenia, konzultácia aj odbornosť sú na mieste. Môžem len odporučiť.

Ingrid

Na recepcii veľmi príjemný personál ktorý mi zodpovedal všetky moje otázky, veľmi príjemná pani doktorka a priestory kliniky veľmi čisté a pekné. Cítila som sa veľmi príjemne.

Michaela

Pekne , čisté prostredie. Mila recepčná. Na čas všetko , žiadne čakanie . Mila doktorka, … nedá sa mať výhrady. Všetko išlo ako malo, až je to ťažkí uveriť , že to niekde môže takto fungovať . Je to krásna práca celého kolektívu . Držím palce , aby sa vám darilo.

Jozef

Veľmi oceňujem prístup, prostredie a vybavenosť centra vrátane čističiek vzduchu!!!

Andrea

Prijemne prostredie a hlavne skvela, prijemná a ľudská doktorka, ktorá všetko vysvetlila a zodpovedala. Nemám najmenšie výhrady, som veľmi spokojná, že sme sa rozhodli s dcérkou sem iste. Ak vás odrádza cena, tak verte, že to stoji za to.

Monika

Pri každej návšteve sa stretávam s ochotnými, milými a pozornými sestrami. So službami som veľmi spokojná a odporúčam kliniku aj známym.

Jana

Veľmi milý personál, dodržanie času objednávky, profesionálny prístup, trpezlivé a zrozumiteľné zodpovedanie mojich otázok pani doktorkou

Monika

Vzdy velmi vyborny pristup , prijemne prostredie , oxygenoterapia je vybornym doplnkom mojej liečby.

Alexandra

Všetko v poriadku, lekárka milá, má na pacienta čas, vysvetlí, nie je problém sa pýtať. Je to špecifické pracovisko, kde Vám vyšetria parametre z krvi, ktoré inde nevyšetrujú.

V čom sme najlepší a v čom sa špecializujeme

Tím ImunoVital Centra sa ako jediný na Slovensku zaoberá kompletnou diagnostikou a hodnotením zdravotného stavu športovcov a ich liečbou.  Zároveň sa zaoberá kompletnou diagnostikou  reprodukčnej imunológie.

Vyšetrenie a diagnostika športovcov

Jediný tím na Slovensku zaoberajúci sa kompletnou diagnostikou a hodnotením zdravotného stavu športovcov a ich liečbou

Zobraziť vyšetrenie
Imunovital
Imunovital

Liečba pacientiek s reprodukčnou imunológiou

S diagnózou neplodnosti sa stretáva každý šiesty pár. Pomôžeme Vám odhaliť príčiny.

Zobraziť vyšetrenie

Naše občianske združenie - Aby Šport Nebolel

Občianske združenie Aby šport nebolel združuje ľudí so snahou o pestovanie zdravého životného štýlu pomocou fyzického pohybu, zdravého stravovania a zníženia stresu a tým obmedzenie rozvoja civilizačných ochorení, medzi ktoré patrí aj alergia, priedušková astma, poruchy imunity a rôzne iné.

Chcem vedieť viac

Vyšetrenie na objednaný termín a bez čakania

Vyberte si termín a rezervujte cez Bookio a budete mať vyšetrenie bez čakania.

Spolupracujeme so všetkými poisťovňami

Záleží nám na každom našom pacientovi bez ohľadu výberu poisťovne.