SDS test - prevenciou proti náhlej srdcovej smrti (NSS) - ImunoVital

Športujete zdravo? Odpoveď vám prezradia naše nové balíky pre športovcov

Šport je čoraz populárnejší na celom svete a pre mnohých znamená viac než len koníček – je ich životným štýlom. Existuje pritom veľa spôsobov, ako držať krok so športom, ktorý vás zaujíma alebo ktorému sa aktívne venujete. Pripravili sme pre vás dva nové balíky, ktoré vám umožnia z odberu krvi a moču spoznať limitáciu vašej výkonnosti a príčiny stagnácie výkonu. Úpravou hladín týchto parametrov môžete následne dosiahnuť zlepšenie výkonu, či už sa športu venujete vrcholovo, alebo rekreačne.

Čo je laktát a ako využiť jeho krvné hladiny v tréningu?

Balíky sú komplexné a zostavené tak, aby poskytli pohľad na celkový vnútorný stav organizmu a odhalili poruchy, ktoré by začatie fyzickej aktivity mohli negatívne ovplyvniť. Je vhodné ich absolvovať aj vtedy, keď športovec ešte žiadne problémy nepociťuje, teda v rámci prevencie.

Chcem sa objednať na vyšetrenie

Kontaktný formulár


  Do dvoch pracovných dní Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín stretnutia.  Cenník služieb
  Odporúčanie pre pacientov pred vyšetrením

  Čo získate:

  • Odborné informácie od špecialistov z telovýchovného lekárstva ohľadom vášho zdravotného stavu.
  • Výsledky laboratórnych vyšetrení vám prepošleme mailom do 5 – 7 pracovných dní.
  • V prípade potreby vám po zhodnotení laboratórnych vyšetrení pošleme návody na úpravu výživy, prípadne doplnky výživy, ktoré upravia začínajúce ťažkosti.
  • Do 2 – 4 týždňov od laboratórneho vyšetrenia vás objednáme na preventívne telovýchovno-lekárske vyšetrenie s 20 % zľavou.

  Obsah balíkov

  Balík BASIC

  Je určený začínajúcim športovcom akéhokoľvek veku a športového zaťaženia. Jeho súčasťou je 26 parametrov z krvi, vyšetrenie moču chemicky a sediment. Balík umožňuje posúdenie stavu pečene, obličiek a metabolizmu. Poskytuje obraz o krvnom obraze, hladine cukru, metabolizme tukov, obličkových a pečeňových parametroch, ako aj o prítomnosti zápalu v tele, metabolizme železa, hladinách dôležitých minerálov a hladine vitamínu D v krvi.

  Parametre:

  Krvný obraz + diferenciál

  Biochémia: glykémia, urea, kreatinín, kys. močová, pečeňové testy – ALT, AST, GMT, ALP, celkové bielkoviny, cholesterol – HDL, LDL, triglyceridy, bilirubín celkový, konjugovaný, železo, feritín, zápalové testy – ASLO, CRP, mineralogram – NA, K, Mg, Ca, vitamín D

  Cena: 55,- eur

  Balík KOMPLEXNÝ

  Je určený aktívnym športovcom, ktorí trénujú už dlhšiu dobu viackrát do týždňa. Informuje o stave svalov, ich metabolizme a komplexnejšie odhaľuje rôzne príčiny únavy či pocitu pretrénovanosti. Obsahuje všetky vyšetrenia z balíčka BASIC, plus vyšetrenie hladiny testosterónu, hormónov štítnej žľazy, hladiny kreatínkinázy, laktátdehydrogenázy, laktátu a myoglobínu. V prípade záujmu vyšetrenia ďalších parametrov je možné pridať ich k vyšetreniu po konzultácii s doktorom.

  K obidvom balíkom ponúkame kompletnú telovýchovno-lekársku prehliadku s konzultáciou výsledkov s 20 % zľavou do 2 – 4 týždňov od laboratórneho vyšetrenia.

  Parametre:

  Krvný obraz + diferenciál

  Biochémia: glykémia, urea, kreatinín, kys. močová, pečeňové testy – ALT, AST, GMT, ALP, celkové bielkoviny, cholesterol – HDL, LDL, triglyceridy, bilirubín celkový, konjugovaný, železo, feritín, hladiny kreatínkinázy, laktátdehydrogenázy, laktátu, myoglobínu, zápalové testy – ASLO, CRP, mineralogram – NA, K, Mg, Ca, vitamín D

  Hladiny testosterónu, hormónov štítnej žľazy

  Cena: od 75,- eur

  Akým spôsobom to prebieha?

  • Na preventívne laboratórne vyšetrenie pre športovcov je potrebné objednať sa cez e-mail info@imunovital.sk.
  • Do 1 – 2 pracovných dní vám dáme termín laboratórneho vyšetrenia.
  • Do 2 – 4 týždňov vás objednáme na telovýchovno-lekársku prehliadku podľa vášho výberu.
  • Po odbere vám do 5 – 7 pracovných dní prepošleme výsledky laboratórnych vyšetrení.

  Vyšetrenie na objednaný termín a bez čakania

  Vyberte si termín a rezervujte cez Bookio a budete mať vyšetrenie bez čakania.

  Spolupracujeme so všetkými poisťovňami

  Záleží nám na každom našom pacientovi bez ohľadu výberu poisťovne.