Bariéra proti alergénom - ImunoVital

Bariéra proti alergénom

Nosalergin je patentovaný nosový sprej vo forme prášku. Prináša rýchlu (niekoľko minút) a účinnú ochranu proti všetkým vzdušným alergénom (peľovým, zvieracím alergénom a alergénom z domáceho prachu). Sprej je vhodný pre každého, kto má príznaky alergickej nádchy a potrebuje rýchlu úľavu. Je možné použiť ho samostatne alebo v kombinácií s liekmi na toto ochorenie.

Excelentná bezpečnosť

  • Nosalergin neobsahuje steroidy, antihistaminiká ani žiadne iné liečivá. Celulózový derivát nezasahuje do látkovej výmeny, preto má veľmi malé riziko vedľajších účinkov.
  • Je veľmi dobre znášaný. Nespôsobuje ospalosť a je možné ho individuálne používať dlhodobo.
  • Nosalergin nemá kontraindikácie (s výnimkou precitlivenosti na niektorú zložku prípravku) a nie sú zistené žiadne interakcie s liekmi. Je preto bezpečný pre všetkých, vrátane deti od 5 rokov, tehotných a dojčiacich žien.

Bariéra proti alergénom

Nosalergin obsahuje inertnú mikronizovanú celulózu s ľahkou mätovou vôňou. Mikronizovaná celulóza pokryje sliznicu nosovej dutiny. Reakciou s tekutinou na sliznici vznikne jemný gél pôsobiaci ako ochranná bariéra, ktorá zabráni vzdušným alergénom, aby sa naviazali na receptory sliznice a vyvolali alergickú reakciu.

Ako na prevenciu proti alergénom a zabrániť tak alergickej nádche?

Klinické štúdie dokazujú, že celulózový sprej dokáže výrazne zmierniť symptómy alergickej nádchy a celkovo zlepšiť kvalitu života. Unikátny patentovaný rozprašovač zaistí dostatočne presné a efektívne dávkovanie do nosovej dutiny.

Úľava od príznakov a prevencia

Nosalergin je najlepšie použiť hneď, akonáhle sa objavia prvé príznaky. Odporúčané dávkovanie je 3x denne, avšak Nosalergin môžete použiť tak často, ako potrebujete. Ešte lepšie je použiť Nosalergin preventívne, predtým ako prídete do kontaktu s alergénmi.

Vyšetrenie na objednaný termín a bez čakania

Vyberte si termín a rezervujte cez Bookio a budete mať vyšetrenie bez čakania.

Spolupracujeme so všetkými poisťovňami

Záleží nám na každom našom pacientovi bez ohľadu výberu poisťovne.