Vyšetrenie na protilátky po očkovaní COVID-19 - ImunoVital

Protilátky po očkovaní COVID-19

Vyšetrenie protilátok triedy IgG (S1, S2 prot.) je zamerané na potvrdenie prítomnosti neutralizačných protilátok po očkovaní, ako aj po prekonaní ochorenia. Prítomnosť neutralizujúcich protilátok predpokladá ochranu voči ochoreniu COVID-19. Po vakcinácii sa neutralizačné protilátky začínajú tvoriť v priebehu 10 – 14 dní od podania prvej dávky.

Protilátky COVID-19

Vyšetrenie protilátok triedy IgG (S1, S2 prot.) je zamerané na potvrdenie prítomnosti neutralizačných protilátok po očkovaní, ako aj po prekonaní ochorenia. Prítomnosť neutralizujúcich protilátok predpokladá ochranu voči ochoreniu COVID-19. Po vakcinácii sa neutralizačné protilátky začínajú tvoriť v priebehu 10 – 14 dní od podania prvej dávky, v plnej miere však až 2 týždne po podaní druhej dávky očkovacej látky.

Chcem sa objednať na vyšetrenie

Kontaktný formulár


  Do dvoch pracovných dní Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín stretnutia.  Cenník služieb
  Odporúčanie pre pacientov pred vyšetrením

  Imunovital

  Vyšetrenie na protilátky COVID-19

  V prípade prekonania ochorenia COVID-19 odporúčame vyšetrenie zvoliť v prípade, že ste ochorenie prekonali dávnejšie (minimálne pred 3 – 4 týždňami), resp. ste neboli v nedávnom kontakte s pozitívnym prípadom ochorenia COVID-19. Vyšetrenie vám teda potvrdí, či máte alebo nemáte prítomné protilátky.

  Tvorba koncentrácie protilátok je u každého veľmi individuálna a po 3 – 6 mesiacoch klesá, ale to neznamená stratu obranyschopnosti pri stretnutí s vírusom. Okrem tvorby postvakcinačných protilátok sa tvorí aj špecifická bunková imunita s produkciou širokého spektra cytokínov. Očkovanie má komplexný efekt a vedie k reakcii na viacerých oblastiach imunitného systému.

  Cena vyšetrenia: 60 €.

  Chcem sa objednať na vyšetrenie

  Kontaktný formulár


   Do dvoch pracovných dní Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín stretnutia.   Cenník služieb
   Odporúčanie pre pacientov pred vyšetrením

   Vyšetrenie na objednaný termín a bez čakania

   Vyberte si termín a rezervujte cez Bookio a budete mať vyšetrenie bez čakania.

   Spolupracujeme so všetkými poisťovňami

   Záleží nám na každom našom pacientovi bez ohľadu výberu poisťovne.