Martina Vrbovská

Všeobecná zdravotná sestra – telovýchovné lekárstvo

Som skúsená všeobecná zdravotná sestra v ImunoVital centre. Pôsobila som na koronárnej jednotke, v stomatologickej a ortopedickej ambulancii, na gynekologickej klinike i klinike telovýchovného lekárstva.

Martina Vrbovská

Skúsená sestra

Maturitu som získala v roku 1998 a pracujem ako všeobecná zdravotná sestra. Počas svojej praxe som pôsobila ako sestra na koronárnej jednotke v UNB Staré mesto, neskôr na I. gynekologickej klinike Zochova. 

Keďže práca sestričky dokáže byť poriadne náročná, tak som sa rozhodla vycestovať na rok do Izraela. Precestovala som ho úplne celý. Je to naozaj nádherná krajina s veľmi bohatou históriou a kultúrou. Po návrate som sa zamestnala v stomatologickej a ortopedickej ambulancii u manželov Rehákovcov. Potom sa mi narodila dcéra a keď prišiel čas škôlky, ja som išla späť do práce na Kliniku telovýchovného lekárstva v UNB Staré mesto. Po 3 a pol roku som si povedala, že zmena je život, a tak som tu na úžasnom pracovisku v ImunoVital centre.

Väčšinu voľna venujem mojej dcére, s ktorou trávim veľa času v prírode, ale keď sa mi podarí, rada si prečítam dobrú knihu alebo pozriem nejakú kriminálku. Keďže sa v práci venujem prevažne športovcom, mojou veľkou vášňou je, samozrejme, aj šport. Som veľkou fanúšičkou Real Madrid, takže ich zápasy nikdy nevynechám.